Oceń ten artykuł
5/5 (5 głosów)

Administracja i aktualizacje stron internetowych.

Oferujemy pełny zakres opieki nad Państwa stronami WWW. W ramach usług zawarte są: administracja, aktualizacja, pakiety bezpieczeństwa, usługi graficzne oraz obsługa optymalizacyjna SEO i pozycjonująca w wyszukiwarce Google.

 

ZALETY KORZYSTANIA Z PROFESJONALNEJ OBSŁUGI STRONY WWW

 • Obniżenie kosztów

  Oszczędność poprzez outsourcing

  Istnieje szereg korzyści wynikających z przekazania części obowiązków związanych z prowadzeniem strony internetowej specjalistycznej firmie. Najważniejszym z nich jest obniżenie kosztów.

  Aktualizacja informacji, rozbudowa oraz działania marketingowe, są pracą niezbędną dla prawidłowego przepływu informacji, przedstawienia aktualnej oferty czy nawiązywania relacji z klientami na stronie WWW. Zlecenie pojedynczej czynności zewnętrznej firmie wiąże się ze sporymi kosztami, a sami często nie mamy wystarczająco czasu i niezbędnej wiedzy do realizacji tych poczynań.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferujemy kompleksową obsługę Państwa stron internetowych. W swoich szeregach mamy specjalistów z zakresu tworzenia grafiki, programistów oraz specjalistów SEO.

  Należy pamiętać iż posiadanie dobrej, konkurencyjnej strony internetowej wymaga stałej pracy pod względem aktualizacji i dostosowań dla aktualnych trendów

 • Zwiększenie zysków

  Optymalizacja strony pod ruch

  Profesjonalna obsługa strony internetowej to nie tylko obniżenie kosztów. Możliwe jest również uzyskanie wyraźnych zysków z tytułu prowadzenia własnej działalności. Oczywiste jest to, że im większe zainteresowanie stroną opisującą nasze usługi tym więcej klientów.

  Wzrost ruchu na stronie uzyskać można dzięki zastosowaniu optymalizacji i modernizacji. Tylko strona która jest aktualizowana i dostosowywana do najnowszych trendów może uzyskać wysokie wyniki w internetowych wyszukiwarkach.

  W ramach proponowanych pakietów SEO mogą Państwo liczyć między innymi na działania takie jak:

  aktualizacje strony i jej dopasowania do aktualnych wytycznych optymalizacyjnych, tworzenia artykułów blogowych, analiza zachowania użytkowników...

  Takie zabiegi znacznie poprawią pozycję strony internetowej oraz docelowo sprawią iż dotrze ona do jak najszerszego grona zainteresowanych odbiorców.

 • Szybkość działania

  Modyfikacje, reakcja na zmiany rynkowe

  Większość stron internetowych potrzebuje nieustannej aktualizacji danych. Wprowadzenie nawet prostej modyfikacji niesie za sobą konieczność zwrócenia się do specjalisty.

  Korzystając z naszych usług zapewniamy realizacje wskazanych przez klienta modyfikacji w jak najszybszym możliwym terminie od przekazaniu nam informacji.

  Dzięki temu będą Państwo w stanie w jak najkrótszym czasie zareagować na np. działania konkurencji czy ewentualne problemy i awarie.

 • Podążanie za trendami

  Grafika, rozwiązania techniczne, nawigacja...

  Każde wykonane przez nas działanie jest zgodne z najnowszym kursem. Jest to niezwykle ważne nie tylko ze względu na aspekt wizualny strony ale również na jej poprawne funkcjonowanie.

  Trendy w grafice czy standardach programistycznych bardzo szybko się zmieniają. Mamy tego świadomość, dlatego na bieżąco śledzimy nowości i dostosowujemy nowe rozwiązania dla naszych klientów.

  Możemy zagwarantować profesjonalne i fachowe podejście do współpracy w ramach zakresu pakietów dla strony, spełniając najwyższe wymogi wizualne, techniczne i optymalizacyjne.

 • Bezpieczeństwo

  Ochrona danych i użytkowników

  Przy prowadzenie strony internetowej bardzo ważne jest aby zachować bezpieczeństwo zarówno danych jak i użytkowników. Ma to niezwykły wpływ na zaufanie potencjalnych klientów.

  Korzystamy z bezpiecznych rozwiązań umieszczając nasze strony w tzw „chmurach”, skutecznie udaje nam się blokować ataki złośliwych skryptów i botów spamujących oraz umożliwiamy korzystanie z certyfikatów SSL nadawanych przez serwer szyfrujących dane .

  Klienci w ramach wybranych pakietów mogą liczyć na instalacje dedykowanych komercyjnych (kosztownych) rozwiązań dodatkowo chroniących nasze witryny w cenie pakietu !!!

 • Konsulting

  Pomoc we właściwym rozwoju i doborze technologii

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży reklamowej naszym klientom możemy zapewnić pomoc w profesjonalnym doradztwie. Dotyczy to zarówno stron internetowych jak i reklamy wizualnej.

  W przypadku stron internetowych konsultacje prowadzimy na każdym etapie pracy.

  Reklama wizualna jest równie ważna co reklama w internecie. Możemy zaoferować pomoc przy wykonaniu projektu, doborze materiałów, produkcji czy montażu gotowej konstrukcji.