Oceń ten artykuł
4.2/5 (45 głosów)

Strony WWW :

Projektowanie i wdrażanie stron WWW - cennik

Strony w wielu językach - polskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim dopasowane do urządzeń mobilnych

 

Budowane  przez nas  strony  WWW, są zawsze  zgodne z  obowiązującymi  standardami graficznymi ,  przejrzyste, a przedewszystkim mają możliwość rozwijania się w dowolnym kierunku. Decydując się dziś na podstawową wersję strony  mamy możliwość  rozbudowy jej z czasem na wielki serwis informacyjny , blog itp... Tworzymy zarówno w języku polskim jak i witryny z możliwością zmiany treści na angielski,  hiszpański,  francuski.

Wszystkie tworzone strony posiadają własny panel administracyjny pozwalający na samodzielne zmiany treści oraz co niezbędne są w pełni dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Proces tworzenia stron i portali WWW

 • Projekt

  Grafika i nawigacja

  Pierwszym etapem współpracy z klientem jest ustalenie oczekiwań odnośnie wyglądu i funkcjonalności strony internetowej. Stworzenie głównego zarysu graficznego wizualizującego projekt. Należy pamietać iż podczas dalszego procesu tworzenia będą możliwe pewne modyfikacja pierwowzoru.

  Projektując strony internetowe sugerujemy się najnowszymi trendami oraz kładziemy szczególny nacisk na stworzenie przejrzystego i ułatwiającego nawigację układu strony.

 • Technologia

  Rozwiązania programistyczne

  Po ustaleniu z klientem zakresu prac oraz stworzenie prospektu graficznego następuje czas na dobranie odpowiednich rozwiązań i języków programistycznych.

  Staramy się trafnie celować w technologie które zapewnią najszybsze i bezpieczne funkcjonowanie oraz dające możliwość wg życzenia klienta na póżniejsze samodzielne modyfikacje.

  Przystępujemy do właściwego tworzenia kodu i struktury strony. Na tym etapie możliwe są modyfikacje wcześniej ustalonego projektu.

 • Mobilność

  Łatwość obsługi na telefonach, tabletach

  W dzisiejszych czasach ważne jest aby strony internetowe były przystosowane do urządzeń mobilnych. Łatwy dostęp do internetu oraz rozwój technologii sprawia, że coraz częściej poszukując informacji sięgamy właśnie po urządzenia takie jak telefon czy tablet. Popularność wyszukiwań w internecie poprzez urządzenia mobilne znacznie wzrosła na przestrzeni ostatnich lat wyprzedzając korzystanie z komputerów stacjonarnych.

  Zgodnie z najnowszymi prognozami wzrost ten w nadchodzących latach będzie coraz bardziej zauważalny.

  Warto też zaznaczyć, że jedynie responsywne strony internetowe mogą uzyskać wysokie pozycje w internetowych wyszukiwarkach.

 • Optymalizacja SEO

  Wysokie wyniki, popularność, szybkość działania

  Optymalizacja SEO to wszystkie procesy które w końcowych efekcie mają pomóc uzyskać naturalne, wysokie wyniki w wyszukiwarkach internetowych.

  W skład procesów SEO wchodzi min:
  dostosowanie linków, tekstów, kodu oraz struktury strony, optymalizacja szybkości strony...

  Tylko odpowiednia optymalizacja zagwarantuje poprawną indeksację dla słów kluczowych co daje możliwość uzyskania wysokich wyników w wyszukiwarkach oraz zainteresowanie użytkowników dzięki łatwej i zoptymalizowanej nawigacji.

 • Panel zarządzania

  Modyfikacje przez klienta

  Dzięki dostępnemu w naszych projektach panelowi każdy właściciel strony internetowej może w łatwy sposób modernizować swoja stronę. Nie potrzebna jest specjalistyczna wiedza aby samodzielnie wprowadzić proste zmiany takie jak dodanie zdjęcia czy dodatkowego artykułu.

  Jest to szczególnie ważne dla właścicieli przedsiębiorstw oferujących zakres usług które często mogą ulegać zmianie, dlatego w tym punkcie ustalamy jaki zakres modyfikacji ma być dostępny dla klienta z poziomu panelu zarządzania.

  Po zakończeniu pracy prowadzimy szkolenie z obsługi panelu zarządzania.

 • Bezpieczeństwo

  Ochrona danych oraz użytkowników

  Coraż ważniejszą kwestią a w przypadku witryn posiadających systemy płatności, panele do logowania jest stosowanie dedykowanych serwerów oraz certyfikatów SSL.

  W zakresie tej usługi pomagamy odpowiednio skonfigurować system, serwer w razie konieczności pomóc w zintegrowaniu z dodatkowymi komercyjnymi komponentami zabezpieczającymi.

  Możemy również umieścić stronę w tzw. CHMURZE co w zdecydowanej większości przypadków znacznie przyspieszy jej działanie, dodatkowo zabezpieczy przed szkodliwym działaniem szkodliwych botów, robotów indeksujących, spamujących..

  Dodatkowym atutem skorzytania z tego rozwiązania jest zapewne zminiejszenie transferu oraz mozliwość uzyskania darmowego certyfikatu SSL nadawanego przez serwer.

 • Serwer i domena GRATIS !

  Dla klientów pierwszy rok BEZPŁATNY.

  Posiadanie domeny i serwera jest niezbędne do udostępnienie użytkownikom swojej strony internetowej oraz utworzenie poczty z nazwą domeny w adresie.

  Pod pojęciem domeny rozumiemy unikalny adres internetowy który bezpośrednio łączy nas z daną stroną w sieci.

  Jako że nazwa domeny jest niemal tak samo ważna co nazwa firmy, warto już przy rozpoczęciu działalności pomyśleć o zarejestrowaniu domeny na konkretny adres.

  Serwer natomiast jest miejscem w którym przechowywane są pliki stron internetowych oraz poczta. Dzięki odpowiednim parametrom pozwala na zachowanie bezpieczeństwa oraz dostępności strony.

Jaka jest cena wykonania strony internetowej?

Uważamy iż jednoznaczna odpowiedź na to pytanie jest niemozliwa ze względu na mnogość rozwiązań jakie można zastosować oraz zakres prac które mogą zostać wykonane. Jednak ze względu iż często spotykamy się z takim zapytaniem postanowiliśmy stworzyć przykładowy zarys cenowy dla najpopularniejszych rozwiązań, mamy nadzieje iż ułatwi to Państwu na wstępie okreslenie jaki zakres prac  za posiadany budżet można oczekiwać.

Zakres prac zawartych w powyższych przykładowych pakietach pozwala na stworzeniu nowoczesnej, pełnej funkcjonalności strony oraz estetyki godnie reprezentującej naszą ofertę w środowisku internetowym.

Pakiety oferują podstawowy zakres pracy graficznej tj;  opracowanie szkieletu graficznego strony i ustalenie kolorystyki dla elementów takich jak np: menu, linki, nagłowki...

Nie zawiera w sobie usług takich jak:

tworzenie treści, obróbka dostarczononych zdjęć, tworzenie logotypów czy innych form graficznych na potrzeby strony.

 

Jesteśmy w stanie wykonać dowolną inną konfigurację , oraz zastosować niezbędne modyfikacje i dodatki na stronie oraz stworzyć rozbudowaną formę graficzną wg. Państwa wytycznych.

W celu indywidualnej wyceny prosimy o kontakt.