Oceń ten artykuł
5/5 (1 głos)

Fotografia produktowo - reklamowa

Kraków , małopolska... - profesjonalna fotografia reklamowa i produktowa na potrzeby katalogów, czasopism, opakowań, wizerunku firmy.

 

Dobra, wyrazista fotografia potrafi zauroczyć klienta. Wiadomo nie od dziś, że atrakcyjnie podany produkt, jest kupowany chętniej, zwraca na siebie uwagę i przyciąga zainteresowanych nabywców – nie wspominając o tym, że wyróżnia się na tle innych podobnych, co znamionuje o jego sukcesie.
W naszej ofercie znajduje się pełny i profesjonalny zakres usług w kategoriach: packshot (fotografia produktowa na białym tle), fotografia produktowa aranżowana (kreatywna), fotografia modowa (fashion), fotografia wnętrz, fotografia reklamowa, fotografia eventowa oraz pokrewne. Dodatkowo oferta nasza obejmuje przetwarzanie fotografii na graficzny wizerunek reklamowy, często przydatny do wyrażania treści, poprzez które możemy uzyskać mocniejszy przekaz w stronę klienta, a dzięki temu wywrzeć na niego większy wpływ.

Poniżej przedstawione ceny są jedynie orientacyjne, bowiem każda sesja zdjęciowa jest wyceniana indywidualnie w zależności od jej złożoności, wykorzystanego sprzętu oraz wymagań klienta.

Zakres usług:

FOTOGRAFIA „PACKSHOT”

Zdjęcia zawierają dokładnie odwzorowany produkt na białym tle, są usuwane z nich wszelkie skazy i niedoskonałości oraz przedmioty zostają wycięte z tła do celów ich następnego użycia w produktach reklamowych i graficznych.

CENNIK PRZYKŁADOWY NETTO

  Proste Złożone
  Od 1 do 10 25zł 35zł
  Od 11 do 50 20zł 30zł
  Od 50 wzyż 17zł 25zł

 

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA ARANŻOWANA (REKLAMOWA)

Zdjęcia wykonane są w otoczeniu zaaranżowanym lub na specjalnie utworzonym tle, usuwane są z nich skazy i niedoskonałości, dokonywana jest w zależności od potrzeb klienta korekcja barwna oraz retusz.

CENNIK NETTO

  Proste Złożone
  Od 1 do 10 45zł 60zł - wzwyż
  Od 11 - wzwyż 30zł 45zł - wzwyż

 

 

FOTOGRAFIA MODOWA (FASHION)

Szeroko pojęta fotografia wykonywana w studiu, pomieszczeniach lub w plenerze, prezentująca jak sama nazwa wskazuje przykłady kreacji modowej oraz wizażu. Cennik takiej sesji zawsze ustalany jest indywidualnie i uzależniony od tego, jakie elementy wejdą w jej skład, czyli: pomieszczenia, wizażystka, sprzęt itp.

 

 

FOTOGRAFIA WNĘTRZ I ARCHITEKTURY

Fotografia, na co wskazuje już sama nazwa, wykonywana na potrzeby atrakcyjnego pokazu wnętrz, ich aranżacji a także budynków od zewnątrz (architektury). Często wykorzystywana w sprzedaży mieszkań, prezentacji efektów pracy firm budowlano-wykończeniowych, a także samej prezentacji danej firmy i jej budynków. Cennik ustalany jest indywidualnie w zależności od tego, jakie elementy wejdą w skład sesji, sprzęt itp.

 

FOTOGRAFIA EVENTOWA

Fotografia, która ma na celu prezentację i rejestrację spotkań lub imprez z nastawieniem na utrwalenie i zbudowanie wizerunku firmy, a jednocześnie osób, sponsorów i firm zaprzyjaźnionych, biorących udział w takich wydarzeniach. Cennik ustalany jest zazwyczaj od ilości zdjęć lub godzinowej pracy fotografa, oczywiście indywidualnie.

 

 

 

 

FOTOGRAFIA SPORTOWA

Fotografia, która ma na celu prezentację osiągnięć sportowych zawodników lub wydarzeń z życia klubów sportowych. Często wykorzystywana do prezentacji sylwetek zawodników, ich formy oraz wizerunku. Cennik, podobnie jak w wypadku sesji fotografii modowej, ustalany jest indywidualnie w zależności od opisanych powyżej elementów.