Oceń ten artykuł
4.75/5 (36 głosów)

Szyldy emaliowane - tablice urzędowe

Tablice dla urzędów, firm,szkół, godła, oznakowanie ulic, adresowe, energetyczne...

 

Każda tablica wykonana jest wyłącznie metodą "ręczną"; od wycinania w kawałku metalu, poprzez nadawanie mu specjalnego wypukłego kształtu, nakładanie kolejnych warstw farb emalierskich, ręczne wykonanie znaków, napisów aż po wypalanie w temperaturach 800-900°C Tablice emaliowane wybierają klienci którzy chcą mieć produkt bardzo trwały (energetyka, urzędy) oraz estetyczny stylowy (najczęściej klienci w Europie Zach.) Tablica emaliowana może być oryginalnym dodatkiem w kampanii reklamowej oraz podkreśleniem prestiżu firmy bądź produktu.

Na życznie klienta możemy umieścić dowolny herb, lub znak graficzny. 

Cenniki  emaliowanych tablic urzędowych:

 

* CENY NETTO      

ceny, mają charakter jedynie informacyjny       

i nie stanowią oferty  w rozumieniu Kodeksu cywilnego      

i nie mogą być podstawą roszczeń wobec firmy NIESTRUDZENI.COM  

 

 

 • Emalie

  Tablice dla urzędów i szkół

  Wszystkie budynki będące siedzibą instytucji publicznych muszą być odpowiednio oznakowane. Tablica na której znajduje się nazwa instytucji powinna być trwała, estetyczna oraz swoim wyglądem podkreślać powagę placówki. Warto wspomnieć iż tablice emaliowane są zalecane przy oznakowaniu różnego rodzaju jednostek. Dzięki temu oznaczenia są ujednolicone w całym naszym kraju.

  Zamawiając u nas szyld zapewniamy wykonanie go zgodnie z obowiązującymi zasadami dotyczącymi rozmiaru tablicy oraz liter.

 • Technologie tworzenia

  Tradycja nadal aktualna

  Emalia jest jedną z najstarszych metod zdobniczych. Pierwsze wzmianki o niej pochodzą z II w p.n.e. z Egiptu. Emalie znane również były w Starożytnych Chinach, Bizancjum i Persji. Początkowo technologie będą były pilnie strzeżone, dopiero w XVIII wieku rozwinął się przemysł emalierski. Stosowane są w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym oraz chemicznym.

  To właśnie ta szklista powłoka pokrywająca metalowe podłoże sprawia, że tablice emaliowane są trwałe i odporne.

  Tablice wykonywane są ręcznie. Zaczynając od przygotowania blachy, poprzez nakładanie warstwy emalii aż po jej wypalenie w tem. 900°C. Ręczne wykonanie sprawia, że każda z tablic ma indywidualny charakter będąc nie tylko doskonałą reklamą ale również małym dziełem sztuki.

 • Zastosowanie

  Informacja i reklama

  Najczęściej tablice emaliowane stosowane jako numeracja domów lub oznakowanie instytucji publicznych. Szyldy emaliowane mają jednak dużo szersze zastosowanie. Ze względu na użyte materiały oraz technologie tablice te posiadają wysoką wytrzymałość. Sprawdzają się zatem doskonale jako tablice dla energetyki czy przemysłu.

  Duża trwałość przy jednoczesnym estetycznym wyglądzie sprawia że tablice te mogą być również wykorzystane jako ozdoba bądź wyjątkowa reklama.

 • Projekt

  Wytyczne

  Projekt powinien zostać wykonany w grafice wektorowej, a więc najlepiej w programie Corel DRAW. Wszystkie czcionki należy zamienić na wektory. Ze względu na specyfikę wykonania nie każda czcionka jest możliwa do odtworzenia na tablicy emaliowanej. Zalecane jest korzystanie z zamieszczonej poniżej czcionki:

  czcionka do pobrania

  Przy zamówieniu tablicy projekt w którym nie ma elementów graficznych (tekst) jest darmowy.

 • Zamów

  Dokonaj zamówienia

  Aby dokonać zamówienia należy wysłać wiadomość pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  W treści należy wpisać rozmiar tablicy, tekst który ma się na niej znaleźć, ilość, kolorystykę oraz formę odbioru (odbiór osobisty lub kurier). W przypadku posiadania własnego projektu prosimy o dołączenie go do wiadomości.

  Zamówienia można dokonać poprzez formularz kontaktowy. Prosimy o umieszczenie w nim wszystkich wymienionych powyżej informacji.

  Po przesłaniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem w celu przesłania projektu do zaakceptowania oraz indywidualnej wyceny. Po akceptacji projektu i wyceny proces produkcyjny może zostać wdrożony.

Po wysłaniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się w celu sfinalizowania zamówienia.

Wybierz pliki
Size limit for each file is 10.0 MB