Oceń ten artykuł
4.9/5 (30 głosów)

Szyldy emaliowane - tablice urzędowe

Tablice dla urzędów, firm,szkół, godła, oznakowanie ulic, adresowe, energetyczne...

 

Każda tablica wykonana jest wyłącznie metodą "ręczną"; od wycinania w kawałku metalu, poprzez nadawanie mu specjalnego wypukłego kształtu, nakładanie kolejnych warstw farb emalierskich, ręczne wykonanie znaków, napisów aż po wypalanie w temperaturach 800-900°C Tablice emaliowane wybierają klienci którzy chcą mieć produkt bardzo trwały (energetyka, urzędy) oraz estetyczny stylowy (najczęściej klienci w Europie Zach.) Tablica emaliowana może być oryginalnym dodatkiem w kampanii reklamowej oraz podkreśleniem prestiżu firmy bądź produktu.

Na życznie klienta możemy umieścić dowolny herb, lub znak graficzny. 

Cenniki  emaliowanych tablic urzędowych:

 

Urzędy, szkoły

Standartowe rozmiary szyldów emaliowanych dla urzędów,szkół...

  Rozmiar:   600 x 200mm        185zł
  Rozmiar:   600 x 250mm 240zł
  Rozmiar:   600 x 300mm  260zł
  Rozmiar:   600 x 330mm 280zł
  Rozmiar:   600 x 350mm 310zł
  Rozmiar:   700 x 200mm 220zł
  Rozmiar:   700 x 250mm 275zł
  Rozmiar:   750 x 200mm 250zł
  Rozmiar:   750 x 250mm 280zł
  Rozmiar:   750 x 300mm 340zł
  Rozmiar:   750 x 350mm 390zł
  Rozmiar:   800 x 200mm 250zł
  Rozmiar:   800 x 250mm 320zł
  Rozmiar:   800 x 300mm 390zł
  Rozmiar:   900 x 200mm 280zł
  Rozmiar:   900 x 300mm 390zł

* CENY NETTO      

ceny, mają charakter jedynie informacyjny       

i nie stanowią oferty  w rozumieniu Kodeksu cywilnego      

i nie mogą być podstawą roszczeń wobec firmy NIESTRUDZENI.COM  

 

.

 

 

WAKACYJNA PROMOCJA

Dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych
 • PROJEKT GRATIS

  dla projektów tablic z tekstem bez elementów graficznych
 • DARMOWA WYSYŁKA

  przy zamównieniu powyżej 500zł/netto
 • 10% RABATU NA GODŁO

  dla zamówień powyzej 400zł/netto
 • Do końca promocji pozostało:

 • ZAMÓW
  • Emalie

   Tablice dla urzędów i szkół

   Wszystkie budynki będące siedzibą instytucji publicznych muszą być odpowiednio oznakowane. Tablica na której znajduje się nazwa instytucji powinna być trwała, estetyczna oraz swoim wyglądem podkreślać powagę placówki. Warto wspomnieć iż tablice emaliowane są zalecane przy oznakowaniu różnego rodzaju jednostek. Dzięki temu oznaczenia są ujednolicone w całym naszym kraju.

   Zamawiając u nas szyld zapewniamy wykonanie go zgodnie z obowiązującymi zasadami dotyczącymi rozmiaru tablicy oraz liter.

   Add a comment
  • Technologie tworzenia

   Tradycja nadal aktualna

   Emalia jest jedną z najstarszych metod zdobniczych. Pierwsze wzmianki o niej pochodzą z II w p.n.e. z Egiptu. Emalie znane również były w Starożytnych Chinach, Bizancjum i Persji. Początkowo technologie będą były pilnie strzeżone, dopiero w XVIII wieku rozwinął się przemysł emalierski. Stosowane są w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym oraz chemicznym.

   To właśnie ta szklista powłoka pokrywająca metalowe podłoże sprawia, że tablice emaliowane są trwałe i odporne.

   Tablice wykonywane są ręcznie. Zaczynając od przygotowania blachy, poprzez nakładanie warstwy emalii aż po jej wypalenie w tem. 900°C. Ręczne wykonanie sprawia, że każda z tablic ma indywidualny charakter będąc nie tylko doskonałą reklamą ale również małym dziełem sztuki.

   Add a comment
  • Zastosowanie

   Informacja i reklama

   Najczęściej tablice emaliowane stosowane jako numeracja domów lub oznakowanie instytucji publicznych. Szyldy emaliowane mają jednak dużo szersze zastosowanie. Ze względu na użyte materiały oraz technologie tablice te posiadają wysoką wytrzymałość. Sprawdzają się zatem doskonale jako tablice dla energetyki czy przemysłu.

   Duża trwałość przy jednoczesnym estetycznym wyglądzie sprawia że tablice te mogą być również wykorzystane jako ozdoba bądź wyjątkowa reklama.

   Add a comment
  • Projekt

   Wytyczne

   Projekt powinien zostać wykonany w grafice wektorowej, a więc najlepiej w programie Corel DRAW. Wszystkie czcionki należy zamienić na wektory. Ze względu na specyfikę wykonania nie każda czcionka jest możliwa do odtworzenia na tablicy emaliowanej. Zalecane jest korzystanie z zamieszczonej poniżej czcionki:

   czcionka do pobrania

   Przy zamówieniu tablicy projekt w którym nie ma elementów graficznych (tekst) jest darmowy.

   Add a comment
  • Zamów

   Dokonaj zamówienia

   Aby dokonać zamówienia należy wysłać wiadomość pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   W treści należy wpisać rozmiar tablicy, tekst który ma się na niej znaleźć, ilość, kolorystykę oraz formę odbioru (odbiór osobisty lub kurier). W przypadku posiadania własnego projektu prosimy o dołączenie go do wiadomości.

   Zamówienia można dokonać poprzez formularz kontaktowy. Prosimy o umieszczenie w nim wszystkich wymienionych powyżej informacji.

   Po przesłaniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem w celu przesłania projektu do zaakceptowania oraz indywidualnej wyceny. Po akceptacji projektu i wyceny proces produkcyjny może zostać wdrożony.

   Add a comment
  Po wysłaniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się w celu sfinalizowania zamówienia.
  Dołącz projekty
  Limit wielkości dla jednego pliku to 10.0 MB