Oceń ten artykuł
4.44/5 (9 głosów)

Prowadzienie fanpage na facebooku.

Oferujemy założenie fanpage na facebooku oraz jego profesjonalne prowadzenie. W ramach opieki nad fanpage zapewniamy usługi graficzne oraz marketingowe.

 

ZALETY KORZYSTANIA Z PROFESJONALNEJ OBSŁUGI FANPAGE

 • Wzrost popularności strony oraz usług

  Istnienie w społeczności facebooka pozwala na poszerzenie swoich odbiorców

  W Polsce jest 14 mln użytkowników facebooka z czego 79% korzysta z tego portalu społecznościowego codziennie. Społeczność korzystająca z facebooka tworzy dużą bazę potencjalnych klientów. Dzięki tak prostemu narzędziu mogą Państwo skutecznie podwyższyć statystyki sprzedaży bez względu na rodzaj prowadzonej działalności.

  W dzisiejszych czasach rozwój technologii wymusza na przedsiębiorcach modyfikację działań marketingowych. Coraz mniejszy wpływ na reklamę produktu mają reklamy telewizyjne czy telemarketing. Skoro tak istotną rolę w naszym życiu odgrywa Internet warto wykorzystać jego potencjał. Profesjonalnie utworzony fanpage pozwoli na zwiększenie liczby odbiorców co bezpośrednio wpłynie na wzrost popularności strony oraz wykonywanych usług.

 • Łatwość komunikacji oraz tworzenie interakcji

  Komunikacja to podstawy przy tworzeniu relacji z klientem

  Zapewne każdy z nas spotkał się z działaniem nachalnych telemarketerów lub jest już zmęczony ciągłym opróżnianiem skrzynek pocztowych z ulotek, których i tak nigdy nie przeczyta. Dużo łatwiej nawiązać kontakt z klientem gdy możliwe jest nawiązanie z nim interakcji. Prowadzenie swojej promocji na portalach społecznościowych pozwoli łatwy kontakt z klientem, który nie zostanie odebrany jako natarczywe zwrócenie uwagi na prowadzoną działalność. To użytkownik sam wybiera czas w którym obserwuje nasz fanpage, pisze komentarze lub chce się skontaktować z danym przedsiębiorcą. Dzięki temu możliwy jest stały kontakt z klientem, co korzystnie wpływa na relacje.

 • Dotarcie do rzeczywistych odbiorców

  Wyselekcjonowana grupa odbiorców to większe szanse na nawiązanie trwalej współpracy

  Bilbord umieszczony na środku ruchliwej ulicy zapewne zwraca uwagę przechodniów, lecz nikt z nas nie ma pewności, że osoba która widzi naszą reklamę jest rzeczywiście zainteresowana naszym produktem. Podobnie jest z ulotką wręczaną przypadkowym osobą na ulicy. Wszystkie te działania przyniosłyby korzyści tylko w przypadku, gdy grupa odbiorców byłaby zgodna z profilem klienta. Jest to niezwykle trudne do wykonania. Jednak prowadzenie fanpage pozwala nam na weryfikację odbiorców kampanii reklamowych. Możliwość doboru parametrów takich jak wiek, płeć czy zainteresowania sprawia, że nasza reklama dociera do odbiorców którzy mogą być zainteresowani naszym produktem. Takie wykluczenie niwelują również przekazywanie informacji osobą niezainteresowanym, co pozwala na wzrost atrakcyjności firmy w oczach odbiorców.

   

 • Zacieśnianie więzi i tworzenie społeczności

  Dobry przedsiębiorca to nie tylko usługodawca

  Stały kontakt z klientem pozwala nam na zbudowanie małej społeczności. Jest to niezwykle ważne przy tworzeniu swojej marki. Nie tylko mamy szanse na zainteresowanie odbiorcy naszym produktem ale pozwalamy mu na dzielenie się opiniami na temat naszych usług, bycie na bieżąco ze zmianami oraz wspólne przeżywanie ważnych dla firmy chwil. Przestajemy być tylko usługodawcom tworząc przy tym małą społeczną komórkę ludzi o wspólnych zainteresowaniach i potrzebach. Taka więź pozwoli na budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

   

 

*podane wyżej ceny są cenami netto oraz mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty  w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie mogą być podstawą roszczeń wobec firmy niestrudzeni.com. Do ceny należy doliczyć 23% VAT. Ceny te mają charakter poglądowy, ostateczny koszt zamówienia zostanie wyliczony indywidualnie.