Oceń ten artykuł
3/5 (5 głosów)

Projekty Graficzne

Oferujemy kompleksowe usługi związane z wykonaniem usług graficznych oraz przygotowaniem do procesu produkcyjnego.

Tworzymy projekty wizytówek, ulotek, plakatów, banerów reklamowych, zaproszenia jak i rozbudowane projekty szablonów stron internetowych.

Koszt wykonania zależny jest od stopnia skomplikowania. Tworzone grafiki dostosowane są do każdego klienta indywidualnie, zgodnie z wytycznymi oraz charakterem zlecenia. Przekazany finalnie projekt jest kolorystycznie wykalibrowany pod dalszą produkcję.

 
 
 

Czym jest grafika wektorowa i dlaczego jest to najlepsza forma na potrzeby reklamy?

Grafika wektorowa jest jednym z rodzajów grafiki komputerowej charakteryzująca się przede wszystkim brakiem utraty jakości przy powiększania danego obiektu. Co to oznacza w praktyce? Grafika która zostanie wykonana będzie wyglądała dobrze zarówno na ulotce jak i na dużo większym banerze.

Możliwe jest również przekształcenie posiadanych przez Państwa wzorów na format wektorowy. Efektem tego zabiegu jest uzyskanie jak najlepszej jakości i możliwości wykorzystania projektu dla różnych technologii np.; logotyp wersji wektorowej z powodzeniem może zostać zarówno wydrukowany jak i wycięty przez maszyny CNC.

Co może przyspieszyć pracę nad projektem?

Przy wykonaniu grafiki możecie Państwo przesłać nam wszystkie materiały które mogłyby być dla nas inspiracją, a my postaramy się dopasować końcowy efekt do Państwa gustu. Zakończeniem pracy jest gotowy projekt przystosowany do potrzeb produkcyjnych.

Mam własny projekt, czy to wystarczy?

W przypadku dysponowania własnym projektem graficznym możliwa jest jego realizacja. Należy jednak pamiętać, że w celu otrzymania najwyższej jakości wydruku (co ważne jest przede wszystkim w reklamach wielkoformatowych) projekt powinien spełniać poniższe warunki:

  • czcionki zamienione na krzywe,

  • kolorystyka CMYK

  • grafika 300dpi

  • format: cdr, pdf, tiff, psd

Czy każdy projekt musi zostać zrealizowany?

W zakresie naszych usług znajduje się również wykonania projektu bez konieczności jego realizacji. Oznacza to, że projektujemy logo, znaki, plakaty... które otrzymujecie Państwo w dowolnej wersji elektronicznej. Mogą one być umieszczone na stronie internetowej lub wydrukowane np. domową drukarką.

Dlaczego DOBRY PROJEKT jest taki ważny?

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wykonane przez nas projekty są optymalizowane pod względem produkcyjnym. Przed wykonaniem projektu jest on oceniany poprzez pryzmat technologii wykonania oraz zużycia materiałów w myśl zasady:

Dobry projekt = optymalizacja pod proces produkcyjny

Dzięki takim zabiegom możliwe jest obniżenie kosztów realizacyjnych oraz zminimalizowanie odpadów technologicznych.

W przypadku wydruków solventowych czy offsetowych podczas realizacji projektu mogą pojawić się z naszej strony sugestie dotyczące rozmiaru i ilości. Ma to na celu dostosowanie najkorzystniejszych warunków cenowych przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów kosztów.