Oceń ten artykuł
4.58/5 (38 głosów)

Kasetony reklamowe:

Podświetlana reklama, kasetony proste , frezowane , owalne - cennik

 

Produkcja i sprzedaż kasetonów reklamowych świetlnych , od prostych ekonomicznych profilowych , po ekskluzywne frezowane i gięte...   

 

Kasetony frezowane z dibonu:

wysoka estetyka i trwałość...

Kasetony frezowane z dibondu stanowią linie ekskluzywnych reklam o bardzo wysokiej jakości estetycznej. Lico i boki wykonane są z jednolitej płyty (dibond)wystepującej w kilku kolorach, a litery i grafika zostaje w niej wyfrezowana (tylko te elementy świecą), w miejsce wyciętych grafik wstawiane są różnokolorowe płyty plexi. Kasetony podświetlone są modułami ledowymi

 

 

 

TECHNOLOGIA I ZALETY

 • Materiał i budowa

  Doświadczenie gwarancją efektu

  Do produkcji korpusu naszych kasetonów uzywamy płyt kompozytowych (dibond) renomowanych producentów o grubosci 3mm i ściance 0,3mm co gwarantuje trwałość przez wiele lat przy ekspozycji zewnetrznej  również zastosowanie takich wersji płyt pozwala na dokładne frezowanie bez obawy iż ciensze miejsca zaczną pękać.. Kolorystyka płyt jest dość szeroka (wersje mat i błysk). Na życzenie klienta możemy okleić korpus dowolną folią lub grafiką pozwalając dopasować do indywidualnych oczekiwań.  Głębokość kasetonów jest uzależniona od finalnego projektu i wynosi średnio 8-10cm. 

 • Kasetony 3D, RGB 

  Niestandardowe możliwości

  Dla wymagających klientów którym zależy na wyróżnieniu proponujemy wykonanie dodatkowych modyfikacji takich jak:

   

  • elementy 3D wystające ponad lico kasetonu np: dodatkowe wklejenie liter z odpowiedniej grubości plexi 
  • zastosowanie diód RGB (zmiana kolorów podświetlania z pilota)
  • czujniki zmierzchu i asronomiczne ...

  Ogranicza nas tylko wyobrażnia !

   

 • Oświetlenie - moduly soczewkowe

  Trwałość i wyróznieniający efekt

  Do podświetlenia kasetonów używamy profesjonalne moduły soczewkowe !!! zapewniające najlepsze parametry rozproszenia oraz doświetlenia wyfrezowanych grafik. Na etapie produkcyjnym dokładnie dobieramy ilość, moc oraz parametry zasilacza pod kątem realizowanego projektu. Nasze kasetony wyróżniają się wsród innych mocą światła, równomiernością doświetlenia oraz trwałością. 

 • Gwarancja

  Uczciwe zasady

  Na podzespoły elektryczne przysługuje roczna gwarancja. Gwarancja nie obejmuje demontażu i montażu ewentualnie awaryjnych podzespołów. W razie uszkodzeń np: wandalskich staramy się pomóc klientom proponując naprawy lub częsciowe odrestaurowywanie uszkodzonych komponentów.